Skip to content
3003

31. Finał WOŚP w MCER

24 stycznia 2023

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:
Chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!
Po raz kolejny gramy w MCER!
Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą koncerty, aukcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczęły się już na początku grudnia. My także – już 4 raz wspieramy orkiestrowe granie.
Przygotowaliśmy dla Was tego dnia mnóstwo atrakcji!

BANER WOSP 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich na oficjalne rozpoczęcie, które odbędzie się na scenie głównej – hala sportowa MCER. Startujemy już o godzinie 12:00!
Czeka na Was mnóstwo atrakcji: pokazy taneczne, koncerty i oczywiście licytacje. Wystąpią między innymi: Acro Dance, Dance Station, Akademia Pani Szafki, Nina Yaminah, Legion Warszawa, UKS Salto, ZUMBA. Muzycznych emocji dostarczą nam: Brut Manifique rock francuski, IROC, Sumana, występy wokalne artystów z Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mira Bester, Rubia i Paweł, Soltan Art. Group, Music & You, Brian Pierre i The Fentress Experience Singers.
Świętować będziemy także na pływalni MCER, gdzie o 12:15 rozpocznie się pokaz pływania synchronicznego. Tego dnia na naszym basenie będzie czekało także mnóstwo animacji dla najmłodszych (wejście w ramach biletu na pływalnię w godzinach 13:30-15:30).
O 12:30 zapraszamy na salę widowiskową MCER, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda biorąc udział w specjalnie przygotowanym przez nas Karaoke. Od godziny 15:30 zapraszamy całe rodziny na familijne kino w repertuarze „Kosmiczny mecz 2”. Dzięki uprzejmości artystów występujących na naszej scenie, uzbieraliśmy „worek” prezentów, które możecie już licytować na aukcjach Sztab WOŚP Marki
Na aukcjach znajdują się między innymi:
kubki z autografami: Otylii Jędrzejczak, , Macieja Maleńczuka, Wojciecha Baranowskiego. Czekają na Was także płyty wspaniałych artystów mi.in Natalii Kukulskiej, Renaty Przemyk, Zespołu Voo- Voo Wojciecha Waglewskiego, książkę Otylii Jędrzejczak, koszulka z autografami polskich sportsmenek, Agnieszki Kobus- Zawojskiej, Marty Wieliczko, zaproszenia na spektakle i wiele innych niespodzianek!
Jeśli macie ochotę na dawkę sportowych emocji i rywalizacji to Turniej Tenisa Stołowego sprawdzi się idealnie. Startujemy o godzinie 9:00 w hali sportowej w szkole podstawowej nr 2, przy ulicy Szkolnej 9 w Markach . W turnieju będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. Rywalizacja będzie odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 12, młodzież w wieku 12-18 lat, kategoria Open. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Wstęp na turniej  będzie cegiełką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (9:00 – 19:00).

po zmianach WOSP

To jednak nie koniec atrakcji!!!

Gościem wieczoru będzie znakomity duet Cello 2 Cello. Wspaniały występ rozpocznie się o godzinie 18:20 scena główna WOŚP (hala sportowa MCER).
O godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na dziedziniec MCER, gdzie tworząc serce wspólnie oświetlimy niebo. Nie może Was zabraknąć!
Liczymy na Wasze dobre serca i mamy nadzieję, że będziemy grać razem do końca świata i o jeden dzień dłużej. Mamy jeden, wspólny szczytny cel! Pomagajmy!

3003

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
Projekt bez tytulu 11

II Edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla WOŚP

29 stycznia 2023 roku podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na hali sportowej w SP2 w Markach odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.
Projekt bez tytulu3

Koncert Orkiestry Sinfonia Nova – muzyka wiedeńska

Na deskach Sceny MCER już w 2 lutego (czwartek) o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki wiedeńskiej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Sinfonia Nova. W symfonicznym brzmieniu usłyszymy arcydzieła i
Projekt bez tytulu2

Bilet czy karnet na pływalnię MCER?

Korzystając z pływalni MCER każdy użytkownik ma możliwość skorzystania z 2 wariantów rozliczeń za wstęp. Jakie są między nimi różnice, i który wariant będzie najlepszy dla Ciebie😉, o tym poniżej:
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.