Skip to content
Projekt bez tytulu2

Bilet czy karnet na pływalnię MCER?

10 stycznia 2023

Korzystając z pływalni MCER każdy użytkownik ma możliwość skorzystania z 2 wariantów rozliczeń za wstęp. Jakie są między nimi różnice, i który wariant będzie najlepszy dla Ciebie😉, o tym poniżej:

1. Pierwszy wariant, to zakup biletu jednorazowego indywidualnego – normalnego lub ulgowego:

1 6

Ważne:
  • Opłata wg cennika naliczana jest zawsze przed wejściem na basen, zatem użytkownik pływalni chcąc zmieścić się w tej opłacie powinien pilnować czasu, żeby go nie przekroczyć. Po jego przekroczeniu system nalicza dopłatę za każde rozpoczęte 5 minut. Na płycie basenowej klient ma możliwość sprawdzenia, jak długo przebywa w strefie płatnej.
  • Opłata za bilet jednorazowy normalny to zawsze 60 min + 10 min czasu technicznego. Jeśli nie wykorzystasz tego czasu, nie ma możliwości zwrotu środków za niewykorzystany czas.
  • Wejście do strefy SPA jest w cenie biletu. Należy tylko pamiętać, żeby tak sobie zaplanować czas, żeby zmieścić się w cenie biletu…😉, bo po jego przekroczeniu nastąpi dopłata w kasie za każde rozpoczęte 5 minut (wg cennika).
  • Wejście do strefy SPA jest dla osób pełnoletnich. A jeśli wchodzi osoba młodsza, to zawsze z pełnoletnim opiekunem.
2. Drugi wariant, to zakup karnetu na basen ze Strefą SPA:

2 5

Ważne:
  • Karnet jest wartościowy, a jego doładowanie ważne jest do momentu jego wyczerpania w okresie 365 dni.
  • Jednorazowa opłata bezzwrotna za wydanie karnetu / duplikatu wynosi 15 zł. Przy kolejnym jej doładowaniu opłata nie będzie już naliczana.
  • W momencie zakupu karnetu użytkownik uzyskuje rabat wartościowy (8-12%) zgodnie z powyższym cennikiem.
  • Co istotne, płatność za skorzystanie z pływalni następuje po wyjściu z pływalni za faktycznie spędzony czas minus 10 minut (to zmiana od 10 stycznia 2023 r.) 😊 😊 Oznacza to, że obciążenie karnetu zostanie pomniejszone o wartość 10 minut.
  • Wejście do strefy SPA jest dla osób pełnoletnich. A jeśli wchodzi osoba młodsza, to zawsze z pełnoletnim opiekunem.
  • Karnet umożliwia jednoczesne wejście na pływalnię więcej niż jednej osoby w tym samym czasie. W przypadku wejścia osoby, która posiada ulgę, będzie musiała okazać dokument uprawniający do tej zniżki w kasach MCER.

Czy już wiesz, jaki wariant wybierzesz? 😊

Zapraszamy!

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
3003

31. Finał WOŚP w MCER

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Po raz kolejny gramy w MCER! Od wielu lat
Projekt bez tytulu 11

II Edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla WOŚP

29 stycznia 2023 roku podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na hali sportowej w SP2 w Markach odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.
Projekt bez tytulu3

Koncert Orkiestry Sinfonia Nova – muzyka wiedeńska

Na deskach Sceny MCER już w 2 lutego (czwartek) o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki wiedeńskiej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Sinfonia Nova. W symfonicznym brzmieniu usłyszymy arcydzieła i
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.