Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magia iluzji – Mała Scena MCER

6 maja @ 12:00

15595 image 336741066 754249582952295 3367271039942749031 n

Zapraszamy na wspaniałe wydarzenie w ramach cyklu Mała Scena MCER! Już 6 maja o godz. 12.00 wystąpi dla Was znany iluzjonista, uczestnik programu „Mam talent”- Marcin Gogołowicz!
Myślisz, że już się nie da Ciebie zaskoczyć, aż tu nagle… na Twoich oczach stół zaczyna latać, a przedmioty zaczynają znikać. Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.
Kiedy coś wydaje się niemożliwe… to znaczy, że źle patrzysz. Ale im bardziej się przyglądasz, tym łatwiej Cię oszukać.

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Marcina Gogołowicza to niezapomniane widowisko, które przede wszystkim bawi i zadziwia. Show odbywa się w swobodnej atmosferze w taki sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, a część trików dzieje się w ich dłoniach. Na twarzach widzów nieustannie rysuje się zaskoczenie, zdziwienie i śmiech. Na to przedstawienie w szczególności zapraszamy dzieci, ale także całe rodziny. Gwarantujemy jednak, że interaktywny charakter pokazu zapadnie w pamięci każdego widza.

Marcin Gogołowicz – iluzjonista z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik programu „Mam Talent” w którym usłyszał „3xTAK”. Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. To prawdziwy specjalista od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery!

Bilety dostępne także w kasach MCER.

Szczegóły

Data:
6 maja
Godzina:
12:00
Witryna internetowa:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1185-magia-iluzji-mala-scena-mcer-87551?id=472511#overall

Miejsce wydarzenia

MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
ul Wspólna 40-42
Marki, 05-270 PL
+ Google Map
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.