Skip to content
10 lat MIM

Jubileusz 10-lecia Mareckich Inwestycji Miejskich

21 grudnia 2022

Rok 2022 to czas, w którym świętujemy jubileusz 10-lecia działalności spółki Mareckie Inwestycje Miejskie. Jesteśmy dumni, że już od tylu lat projektujemy, budujemy i modernizujemy budynki sportowe i oświatowe w mieście Marki oraz działamy na rzecz wszystkich jego mieszkańców.

Rozpoczęcie działalności spółki było przełomowym przedsięwzięciem władz miejskich, a jej działania w mijającym dziesięcioleciu miały olbrzymie znaczenie dla całego miasta i lokalnej społeczności.

Minęła dekada naszej działalności, a to dopiero początek. Wyjątkowa okazja do celebrowania jubileuszu skłania do podsumowania naszej działalności, a także wytyczenia nowych planów, przeanalizowania tego, co możemy osiągnąć oraz jakie cele realizować.

Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować władzom i radnym miasta Marki, naszym partnerom, klientom i kontrahentom, z którymi przez te wszystkie lata budowaliśmy i wypracowaliśmy serdeczne relacje biznesowe. To dzięki Państwu, możemy nadal rozwijać się i czerpać satysfakcję z naszych działań.

Naszą wizytówką są pracownicy, którzy tworzą naszą organizację. A ich praca jest dowodem, że MIM sprawnie osiąga wyznaczone cele oraz sukcesywnie zmienia nasze miasto – miasto Marki.

Dziękujemy serdecznie wszystkim członkom naszego MIM-owego zespołu, z którym wspólnie podejmowaliśmy wiele wyzwań i poprzez zaangażowanie i kreatywność z sukcesem ukończyliśmy wiele innowacyjnych i wymagających projektów.

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
3003

31. Finał WOŚP w MCER

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Po raz kolejny gramy w MCER! Od wielu lat
Projekt bez tytulu 11

II Edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla WOŚP

29 stycznia 2023 roku podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na hali sportowej w SP2 w Markach odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.
Projekt bez tytulu3

Koncert Orkiestry Sinfonia Nova – muzyka wiedeńska

Na deskach Sceny MCER już w 2 lutego (czwartek) o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki wiedeńskiej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Sinfonia Nova. W symfonicznym brzmieniu usłyszymy arcydzieła i
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.