Skip to content
wosp mcer 1

MCER gra razem z WOŚP

24 stycznia 2022

Siema! 30 stycznia 2022 roku w MCER odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

W tym roku WOŚP zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą koncerty, akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczęły się już na początku grudnia. My także – już 3 raz wspieramy orkiestrowe granie.

Przygotowaliśmy dla Was tego dnia mnóstwo atrakcji!

Startujemy o godzinie 10:00 i zapraszamy na pokazy ratownictwa wodnego, które odbędą się na naszym basenie. Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z udzielania pierwszej pomocy. Niespodzianką specjalną jest pies ratownik, który będzie na Państwa czekał przy kasach basenowych. Jego opiekun opowie Państwu, jak wygląda jego praca na dyżurach ratowniczych. (10:00 – 13:15).

Na godzinę 16:00 zapraszamy całe rodziny do wodnej zabawy z naszymi animatorami – niespodzianką główną będzie uwielbiany przez wszystkich wodny tor przeszkód, który dostępny będzie od 30 stycznia do 6 lutego w godzinach otwarcia pływalni.

Zapraszamy Was także na naszą halę sportową, gdzie od godziny 11:00 rozpoczynamy energetyczny Maraton Zumby. Wstęp na maraton zumby (15 zł) będzie cegiełką, która zasili puszkę WOŚP. (11:00 – 12:00).

Jeśli macie ochotę na dawkę sportowych emocji i rywalizacji to Turniej Tenisa Stołowego sprawdzi się idealnie. Startujemy od godziny 13:00 na hali sportowej. W turnieju będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. Rywalizacja będzie odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 14, młodzież w wieku 15-17 lat, kategoria Open. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Wstęp na turniej (15 zł) będzie cegiełką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (13:00 – 20:00).

To jednak nie koniec atrakcji!!!

Dzięki uprzejmości artystów występujących na naszej scenie, uzbieraliśmy „worek” prezentów, które możecie już licytować na aukcjach Sztab WOŚP Marki: https://www.facebook.com/WOSPSztabMarki, https://allegro.pl/listing?string=sztabMarki.

Na aukcjach znajdują się między innymi: 

kubki z autografami: Andrzeja Piasecznego, Katarzyny Sochackiej, Igora Herbuta z zespołu LemON, zespołu Raz Dwa Trzy i wielu innych. Czekają na Was także płyty z najzabawniejszych spektakli mi.in uwielbiane przez wszystkich „Klimakterium”, książki Abelarda Gizy, koszulka z autografami Reprezentacji Polski w piłkę ręczną, zaproszenia na spektakle, przygoda z nurkowaniem, pływanie w syrenim ogonie i wiele innych niespodzianek!

WOŚP Marki przygotowuje także niespodziankę specjalną w dniu Finału – grę na żywo ze studia MCER. Wydarzenie będzie także transmitowane online.

Dzięki spotkaniu z Wami w ramach VI edycji Mareckiego Jarmarku Świątecznego uzbieraliśmy już dla WOŚP 1358,71zł! Serdecznie dziękujemy!

Liczymy na Wasze dobre serca i mamy nadzieję, że będziemy grać razem do końca świata i o jeden dzień dłużej. Mamy jeden, wspólny szczytny cel! Pomagajmy!

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
P1142267
I Mistrzostwa MCER w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Marki
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół uczęszczające na naukę pływania do MCER, uczestników Szkółki Pływackiej MCER oraz dzieci trenujące w Sekcji Pływackiej MKS Marcovia Marki do udziału w „I Mistrzostwach
rypin 0013 52376965564 o
Z podwórka na bieżnię – sportowe zmagania dla szkół podstawowych
15 czerwca 2023 roku w MCER, rusza kolejna edycja cyklu imprez sportowych dla dzieci pod nazwą „Z podwórka na bieżnię”. Akcja „Z podwórka na bieżnię” jest kierowana do dzieci klas
P1075349
Rodzinny Rajd Rowerowy
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów jazdy na dwóch kółkach do udziału w 3. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się podczas dni Marek 4 czerwca.  W tym roku zaplanowaliśmy malowniczą, łagodną, blisko
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.