MCER gra razem z WOŚP - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
wosp mcer 1

MCER gra razem z WOŚP

24 stycznia 2022

Siema! 30 stycznia 2022 roku w MCER odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

W tym roku WOŚP zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą koncerty, akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczęły się już na początku grudnia. My także – już 3 raz wspieramy orkiestrowe granie.

Przygotowaliśmy dla Was tego dnia mnóstwo atrakcji!

Startujemy o godzinie 10:00 i zapraszamy na pokazy ratownictwa wodnego, które odbędą się na naszym basenie. Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z udzielania pierwszej pomocy. Niespodzianką specjalną jest pies ratownik, który będzie na Państwa czekał przy kasach basenowych. Jego opiekun opowie Państwu, jak wygląda jego praca na dyżurach ratowniczych. (10:00 – 13:15).

Na godzinę 16:00 zapraszamy całe rodziny do wodnej zabawy z naszymi animatorami – niespodzianką główną będzie uwielbiany przez wszystkich wodny tor przeszkód, który dostępny będzie od 30 stycznia do 6 lutego w godzinach otwarcia pływalni.

Zapraszamy Was także na naszą halę sportową, gdzie od godziny 11:00 rozpoczynamy energetyczny Maraton Zumby. Wstęp na maraton zumby (15 zł) będzie cegiełką, która zasili puszkę WOŚP. (11:00 – 12:00).

Jeśli macie ochotę na dawkę sportowych emocji i rywalizacji to Turniej Tenisa Stołowego sprawdzi się idealnie. Startujemy od godziny 13:00 na hali sportowej. W turnieju będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. Rywalizacja będzie odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 14, młodzież w wieku 15-17 lat, kategoria Open. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Wstęp na turniej (15 zł) będzie cegiełką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (13:00 – 20:00).

To jednak nie koniec atrakcji!!!

Dzięki uprzejmości artystów występujących na naszej scenie, uzbieraliśmy „worek” prezentów, które możecie już licytować na aukcjach Sztab WOŚP Marki: https://www.facebook.com/WOSPSztabMarki, https://allegro.pl/listing?string=sztabMarki.

Na aukcjach znajdują się między innymi: 

kubki z autografami: Andrzeja Piasecznego, Katarzyny Sochackiej, Igora Herbuta z zespołu LemON, zespołu Raz Dwa Trzy i wielu innych. Czekają na Was także płyty z najzabawniejszych spektakli mi.in uwielbiane przez wszystkich „Klimakterium”, książki Abelarda Gizy, koszulka z autografami Reprezentacji Polski w piłkę ręczną, zaproszenia na spektakle, przygoda z nurkowaniem, pływanie w syrenim ogonie i wiele innych niespodzianek!

WOŚP Marki przygotowuje także niespodziankę specjalną w dniu Finału – grę na żywo ze studia MCER. Wydarzenie będzie także transmitowane online.

Dzięki spotkaniu z Wami w ramach VI edycji Mareckiego Jarmarku Świątecznego uzbieraliśmy już dla WOŚP 1358,71zł! Serdecznie dziękujemy!

Liczymy na Wasze dobre serca i mamy nadzieję, że będziemy grać razem do końca świata i o jeden dzień dłużej. Mamy jeden, wspólny szczytny cel! Pomagajmy!

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
441275609 459685353259801 2554179335325789392 n

Sportowy weekend w MCER

Kochani, W nawiązaniu do wieloletniej popularnej imprezy kulturalnej „Noc muzeów”, już w najbliższy weekend 18-19 maja zapraszamy do świętowania razem z nami na sportowo. Już od dziś zachęcamy do oglądania
konkurs

Ważna informacja dotycząca konkursu

Szanowni Państwo, Na skutek pomyłki w ocenie prac konkursowych, jury ponownie przystąpi do oceny zgłoszonych prac. Przyznane dotychczas nagrody zostają w rękach nagrodzonych dzieci, a niebawem uzupełnimy listę zwycięzców o
Pytania i odpowiedzi

Wodna impreza dla każdego czyli Nocny Maraton Pływacki – pytania i odpowiedzi

Już w najbliższą sobotę 18 maja o godz. 22:00 startuje wodna impreza na naszej pływalni p.n. III MARATON PŁYWACKI  –  „NOC JEST Z NAMI” (więcej o imprezie TUTAJ). Przygotowaliśmy dla