Piknik i Konsultacje - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
FB Mapa Marki ul Stawowa

Piknik i Konsultacje

19 czerwca 2023
Kochani,
Przypominamy, że już w najbliższą środę 21 czerwca o godzinie 17:00 odbędą się piknik i konsultacje na temat zagospodarowania terenów rekreacyjno-sportowych przy ulicy Stawowej w Markach.
Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w bardzo ciekawym spacerze. Na trasie zobaczycie m.in. wizualizacje wielu obiektów, które mogą zaistnieć na tym terenie, ale to nie wszystko!
Czekać na Was będzie mnóstwo niespodzianek z nagrodami.
Spacer rozpoczynamy punktualnie o godz. 17:10.
Start możecie rozpocząć w dwóch lokalizacjach: Dziedziniec MCER, Stadion MKS Marcovia Marki.
O godzinie 19:00 ze stadionu Marcovii wspólnie z Burmistrzem Miasta Marki Jackiem Orychem, Prezesem Mareckich Inwestycji Miejskich Piotrem Grubkiem, Dyrektorką Działu Realizacji Inwestycji Barbarą Miechowicz oraz architektami zaangażowanymi w projekt koncepcji, wyruszymy na spacer „merytoryczny”.
Zachęcamy do udziału, bo to najlepszy moment do uzyskania rzetelnych odpowiedzi na Wasze – nawet najtrudniejsze pytania do planowanych rozwiązań.
Na miejscu otrzymacie również ankietę, w której będziecie mogli wypowiedzieć się na temat zaproponowanych rozwiązań.
Ankieta będzie również dostępna online na stronie: www.mareckieinwestycje.pl, a dla osób które będą chciały wypełnić osobiście zapraszamy do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40 i Urzędu Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95.
Ankiety będą dostępne do 31 lipca b.r.
Zmieniajmy wspólnie nasze Miasto!
Do zobaczenia!
FB Mapa Marki ul Stawowa

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
P1178874

Koncert Zespołu Mazowsze – fotorelacja

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z koncertu Zespołu Mazowsze „Kalejdoskop Barw Polski”.
MAPKA PARKING

Zwiększony ruch w okolicy MCER w związku z koncertem zespołu Mazowsze

Szanowni Państwo W związku z jutrzejszym wydarzeniem organizowanym przez Miasto Marki – koncert zespołu Mazowsze ” Kalejdoskop Barw Polski”, który odbędzie się w hali sportowej MCER o godzinie 19.00, spodziewamy
12437

Wybory? Dozwolone do lat 18!

Powstaje Młodzieżowa Rada Miasta Marki. 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Będą one dedykowane dorosłym mieszkańcom Marek. Wcześniej odbędą się inne wybory – wyłącznie dla osób poniżej 18 roku życia.