Skip to content

Relacja z urodzinowego weekendu

29 listopada 2021

Za nami bardzo intensywny weekend! Świętowaliśmy nasze 2 urodziny. I było cudownie! Przybyliście tłumnie, żeby uczestniczyć w naszych urodzinowych atrakcjach.

Sobotę roztańczonym krokiem Monika Żółtowska rozpoczęła Maraton Zumba na hali sportowej wspólnie z uczestniczkami – miłośniczkami tańca, fitnessu i muzyki latynoskiej. Roztańczone, blisko 2-godzinne zajęcia przyniosły ogrom pozytywnej energii i świetną zabawę.

W sobotnie popołudnie dzieci oraz ich rodzice z zapałem wykonywali świąteczne aniołki, kartki i zdobienia na ekologicznych torbach z ekipą fantastycznych animatorek i instruktorek Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w Markach.

Wieczór uświetnił wyjątkowy i emocjonujący Koncert Finałowy przeglądu Artystyczne Marki pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki, zorganizowany po raz pierwszy na naszej Scenie. Podczas gali wystąpiło 15 finalistów indywidualnych w kilku kategoriach wiekowych oraz dwa zespoły. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami i głośnymi owacjami. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy, jakie mamy w Markach wspaniałe talenty.  Za rok kolejna edycja! 🙂

Niedzielę zdominowały atrakcje sportowe. Na pływalni MCER odbyły się – także po raz pierwszy –  zawody pływackie o puchar Burmistrza miasta Marki. W zawodach rywalizowały dzieci, młodzież i dorośli w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Uczestniczyło w niej blisko 125 zawodników, a każdy na zakończenie otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz upominki, natomiast 9 zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych – Puchar Burmistrza Miasta Marki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

Na hali sportowej MCER odbyło się bardzo ciekawe spotkanie meczowe i trening pokazowy Reprezentacji Polski w Korfballu. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego spotkania z Reprezentantami Polski oraz poznania tej dyscypliny sportowej.

A wieczorem na Scenie MCER widzowie zobaczyli i usłyszeli najpiękniejsze utwory zespołu LemON w wyjątkowych aranżacjach akustycznych. To był piękny, kameralny koncert i niezapomniana uczta dla duszy. Tak też mówili o tym koncercie nasi widzowie.

Dziękujemy serdecznie za liczne przybycie wszystkim, którzy w tych dniach odwiedzili nasz obiekt i wzięli udział w naszych urodzinowych atrakcjach.

Szczególnie dziękujemy Panu Jackowi Orychowi – Burmistrzowi Miasta Marki za ogromne zaangażowanie, obecność w tych dniach i objęcie honorowym patronatem Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Marki oraz Koncertu Finałowego przeglądu Artystyczne Marki.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w Markach za naszą współpracę i współorganizację Koncertu Finałowego przeglądu Artystyczne Marki i tak pozytywnie odebranych przez dzieci i ich rodziców warsztatów twórczych.

Dziękujemy naszym przyjaciołom i partnerom: Wydziałowi Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki, Stołecznemu WOPR, Polskiemu Związkowi Pływackiemu, Polskiemu Związkowi Korfballu oraz Monice Żółtowskiej i MKS Marcovia-Marki za zaangażowanie i organizację sportowych zajęć i atrakcji.

A Zespołowi LemON składamy serdeczne podziękowania za uświetnienie naszych 2. urodzin pięknym koncertem.

Bez nikogo z Was ten weekend nie byłby tak wyjątkowy!

Fot. Renata Sowińska, Damian Grabowski, Paulina Rogowska.

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
Projekt bez nazwy

Pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton w Markach

Kochani! Już jutro (26 września) o godzinie 19:30 na nowoczesnej hali MCER rozpocznie się pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton. Drużyna WWL Badminton Marcovia Marki zmierzy się z drużyną AZS AGH
Summer Pool Party Engagement Posts

III edycja zajęć Aqua Senior – zapraszamy do zapisów

Drogie Seniorki i Seniorzy! Pływalnia MCER serdecznie zaprasza na zajęcia AQUA SENIOR, czyli zajęcia w wodzie pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. To zajęcia dla osób „w kwiecie wieku”, uwzględniające Wasze
MGA 6755

LOTTO Ekstraliga Badmintona startuje w Markach

Już za niespełna tydzień wystartuje nowy sezon LOTTO Ekstraligi Badmintona, w której zobaczymy dwa nowe zespoły. To WWL Badminton Marcovia Marki, który wraca po długiej przerwie do najwyższej klasy rozgrywkowej
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.