Skip to content
P1085418

Sportowy weekend dla dzieci w MCER – relacja z minionych wydarzeń

30 maja 2022

Miniony weekend w MCER obfitował w atrakcje – z czego większość z nich – pod hasłem „na sportowo”.

W sobotę 28 maja na naszej pływalni zorganizowaliśmy „Pływacki Dzień Dziecka”. Były to zawody dla dzieci i dorosłych ze Szkółki Pływackiej MCER i klubowiczów sekcji pływackiej MKS Marcovia Marki.

W zawodach rywalizowała blisko setka uczestników w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali medale, dyplomy i upominki a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Dziękujemy trenerom ze Szkółki Pływackiej MCER oraz Sekcji Pływackiej MKS Marcovia Marki za przygotowanie dzieci do zawodów, sędziom za pomoc przy realizacji wydarzenia oraz ratownikom za zapewnienie bezpieczeństwa podczas zawodów.

W niedzielne przedpołudnie 29 maja na naszym boisku wielofunkcyjnym MKS Marcovia Marki zorganizował Sportowy Dzień Dziecka z sekcją piłki ręcznej. Klub zadbał o liczne atrakcje związane z tą dyscypliną, a na dzieci czekały upominki.

A o godz. 11.00 z terenu miasteczka ruchu drogowego MCER wystartował w 10-km trasę Rodzinny Rajd Rowerowy ze 150-osobową grupą miłośników dwóch kołek. Nie ukrywamy, że pełni obaw śledziliśmy doniesienia o pogodzie, gdyż tylko pogodny dzień gwarantował udaną zabawę. Na szczęście wszystko świetnie się udało! Na mecie mogli skosztować smacznej zupy pomidorowej przygotowanej przez panie ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod okiem szefowej kuchni oraz słodkie bułeczki. Były też warsztaty edukacyjne z bezpieczeństwa ruchu drogowego, losowanie upominków – niespodzianek i pamiątkowe dyplomy dla najmłodszych. Można było wsiąść do policyjnej motorówki, posiedzieć na motorze policyjnym oraz dowiedzieć się jak wygląda praca z policyjnymi końmi. Za rok kolejna – trzecia edycja – a my już nie możemy się jej doczekać!

Podziękowania za pomoc przy realizacji Rodzinnego Rajdu Rowerowego kierujemy do:

Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha – za objęcie Rodzinnego Rajdu Rowerowego honorowym patronatem, Wydziału Promocji Urzędu Miasta Marki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, WORD Warszawa, KPP Wołomin, Komisariatu Rzecznego KSP, Patrolu Konnego KSP, Straży Miejskiej z Warszawy, OSP Marki, Spółce Wodociąg Marecki, Akademii Pani Szafki, MKS Marcovia MarkiPiekarni Szwajcarskiej Inter Europol i firmie Bulik.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
IMG 20221122 121857 597

I Charytatywny Maraton Zumba

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym maratonie ZUMBA, który odbędzie się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 9 w Markach. Kiedy? 9 grudnia 2022 r.
P1108841

Projekt edukacyjno – sportowy Hooop Spoort fotorelacja

Projekt edukacyjno – sportowy Hooop Spoort, czyli wspaniała inicjatywa, dla dzieci ze  szkół podstawowych z klas IV-VI. Program, który ma na celu przybliżenie dzieciom historycznych aspektów związanych z lekkoatletyką, prezentację
P1119383

Fotorelacja z urodzinowego weekendu w MCER

Wspaniały weekend z okazji 3. Urodzin MCER za nami! Było wspaniale! Dziękujemy, że tak licznie dopisaliście. Sobotę rozpoczęliśmy sportowymi zmaganiami na hali sportowej, gdzie w turnieju charytatywnym o tytuł najlepszego
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.