Świętuj z nami 3. urodziny MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
MCER 3urodziny baner

Świętuj z nami 3. urodziny MCER

14 listopada 2022
Kolejny rok pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy tak chętnie wybieranym punktem na mapie Marek.
Zapraszamy na weekend pełen atrakcji.

Projekt bez tytulu 3

Urodzinowy weekend rozpoczniemy sportowymi zmaganiami na hali sportowej.

W sobotę 26 listopada od godziny 9:00 o tytuł najlepszego rocznika powalczą młodzi piłkarze MKS Marcovia Marki. Po meczu gry i zabawy dla najmłodszych. Zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.

Od godziny 10:00 na sali sportów walki MCER odbędą się bezpłatne treningi judo & boksu, które poprowadzi Klub Same Judo oraz Boks Marecki!
Gościem specjalnym będzie Karolina Pieńkowska wielokrotna Mistrzyni Europy i Polski w judo, posiadająca 3 dan.
Zapraszamy na wspaniały trening z mistrzynią:
10:00 – 11:00 Trening dla dzieci do 7 r. ż.
11:00 – 12:00 Trening dla dzieci powyżej 7 r. ż.
Wstęp bezpłatny!

Od godziny 12:00 zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach artystycznych, które poprowadzi zaprzyjaźniona, lokalna instytucja Fundacja Otwarte Serce.

12:00 – 14:00 wykonanie zimowego lampionu,
15:00 – 17:00 wykonanie zimowych skrzatów.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego tworzenia małych arcydzieł. Wstęp wolny.

Punktem kulminacyjnym tego dnia będzie Koncert Galowy Przeglądu Artystyczne Marki orgaznizowany przy współpracy z Mareckim Ośrodkiem Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który odbędzie się o godzinie 17:00 na scenie MCER. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w kasach MCER oraz w Mareckim Ośrodku Kultury.

W niedzielę 27 listopada moc urodzinowych atrakcji rozpoczniemy na pływalni MCER, gdzie od godziny 12:00 zapraszamy wszystkich seniorów na zajęcia w basenie rekreacyjnym. Wodne animacje dla najmłodszych pływaków rozpoczną się o godzinie 13:00. Zwieńczeniem programu na pływalni będzie energetyczny aqua aerobik o godzinie 15:00. Wstęp w ramach biletu na pływalnię.

W tym samym dniu na hali sportowej MCER odbędzie się charytatywny turniej piłkarski zorganizowany na rzecz mieszkającego w Markach Mateusza Kurlandy, który zmaga się z jedną z najrzadszych chorób genetycznych – miopatią miotubularną. Podczas turnieju po raz pierwszy rywalizować będą pracownicy instytucji miejskich (Urząd Miasta Marki, Wodociąg Marecki, Mareckie Inwestycje Miejskie) i rodzice dzieci, które na co dzień trenują w barwach MKS Marcovia Marki. W programie także wspólne gry i zabawy. Zapraszamy do dopingowania na trybunach. Wstęp wolny.

B1 3urodziny MCER DRUK 2

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
P1178874

Koncert Zespołu Mazowsze – fotorelacja

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z koncertu Zespołu Mazowsze „Kalejdoskop Barw Polski”.
MAPKA PARKING

Zwiększony ruch w okolicy MCER w związku z koncertem zespołu Mazowsze

Szanowni Państwo W związku z jutrzejszym wydarzeniem organizowanym przez Miasto Marki – koncert zespołu Mazowsze ” Kalejdoskop Barw Polski”, który odbędzie się w hali sportowej MCER o godzinie 19.00, spodziewamy
12437

Wybory? Dozwolone do lat 18!

Powstaje Młodzieżowa Rada Miasta Marki. 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Będą one dedykowane dorosłym mieszkańcom Marek. Wcześniej odbędą się inne wybory – wyłącznie dla osób poniżej 18 roku życia.