Skip to content
MCER 3urodziny baner

Świętuj z nami 3. urodziny MCER

14 listopada 2022
Kolejny rok pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy tak chętnie wybieranym punktem na mapie Marek.
Zapraszamy na weekend pełen atrakcji.

Projekt bez tytulu 3

Urodzinowy weekend rozpoczniemy sportowymi zmaganiami na hali sportowej.

W sobotę 26 listopada od godziny 9:00 o tytuł najlepszego rocznika powalczą młodzi piłkarze MKS Marcovia Marki. Po meczu gry i zabawy dla najmłodszych. Zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.

Od godziny 10:00 na sali sportów walki MCER odbędą się bezpłatne treningi judo & boksu, które poprowadzi Klub Same Judo oraz Boks Marecki!
Gościem specjalnym będzie Karolina Pieńkowska wielokrotna Mistrzyni Europy i Polski w judo, posiadająca 3 dan.
Zapraszamy na wspaniały trening z mistrzynią:
10:00 – 11:00 Trening dla dzieci do 7 r. ż.
11:00 – 12:00 Trening dla dzieci powyżej 7 r. ż.
Wstęp bezpłatny!

Od godziny 12:00 zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach artystycznych, które poprowadzi zaprzyjaźniona, lokalna instytucja Fundacja Otwarte Serce.

12:00 – 14:00 wykonanie zimowego lampionu,
15:00 – 17:00 wykonanie zimowych skrzatów.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego tworzenia małych arcydzieł. Wstęp wolny.

Punktem kulminacyjnym tego dnia będzie Koncert Galowy Przeglądu Artystyczne Marki orgaznizowany przy współpracy z Mareckim Ośrodkiem Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który odbędzie się o godzinie 17:00 na scenie MCER. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w kasach MCER oraz w Mareckim Ośrodku Kultury.

W niedzielę 27 listopada moc urodzinowych atrakcji rozpoczniemy na pływalni MCER, gdzie od godziny 12:00 zapraszamy wszystkich seniorów na zajęcia w basenie rekreacyjnym. Wodne animacje dla najmłodszych pływaków rozpoczną się o godzinie 13:00. Zwieńczeniem programu na pływalni będzie energetyczny aqua aerobik o godzinie 15:00. Wstęp w ramach biletu na pływalnię.

W tym samym dniu na hali sportowej MCER odbędzie się charytatywny turniej piłkarski zorganizowany na rzecz mieszkającego w Markach Mateusza Kurlandy, który zmaga się z jedną z najrzadszych chorób genetycznych – miopatią miotubularną. Podczas turnieju po raz pierwszy rywalizować będą pracownicy instytucji miejskich (Urząd Miasta Marki, Wodociąg Marecki, Mareckie Inwestycje Miejskie) i rodzice dzieci, które na co dzień trenują w barwach MKS Marcovia Marki. W programie także wspólne gry i zabawy. Zapraszamy do dopingowania na trybunach. Wstęp wolny.

B1 3urodziny MCER DRUK 2

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
MwSZ Marki 19092023 fotPawelSkraba 16

WF z Mistrzyniami – Fotorelacja

Kochani! Zapraszamy do oglądania zdjęć z wydarzenia „WF z Mistrzyniami”.    
Projekt bez nazwy

Pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton w Markach

Kochani! Już jutro (26 września) o godzinie 19:30 na nowoczesnej hali MCER rozpocznie się pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton. Drużyna WWL Badminton Marcovia Marki zmierzy się z drużyną AZS AGH
Summer Pool Party Engagement Posts

III edycja zajęć Aqua Senior – zapraszamy do zapisów

Drogie Seniorki i Seniorzy! Pływalnia MCER serdecznie zaprasza na zajęcia AQUA SENIOR, czyli zajęcia w wodzie pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. To zajęcia dla osób „w kwiecie wieku”, uwzględniające Wasze
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.