Skip to content
Kopia wakacyjne zajęcia rekreacyjne i sportowe w mcer

Wakacyjne zajęcia w MCER

27 czerwca 2023

Zajęcia na świeżym powietrzu w ciepłe wakacyjne dni już od kilku lat cieszą się u nas ogromną popularnością.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę, w której każdy / każda z Was znajdzie coś dla siebie, a o tym poniżej:

 • Joga pod chmurką – zajęcia BEZPŁATNE

Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Akademii Pani Szafki. Będą się one odbywały w każdy piątek lipca o 7.30 na dziedzińcu MCER. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i matę, zajęcia są odpowiednie dla osób w każdym wieku! Wstęp wolny.

 • Tai Chi – zajęcia BEZPŁATNE

W sierpniu będzie można spróbować swoich sił w wyjątkowej dyscyplinie, jaką jest Tai Chi. Zajęcia poprowadzi Mariusz Szewczyk, założyciel Polskiej Akademii Wushu Nan Bei Shen Long. Zajęcia odbywać się będą w lasku przy dziedzińcu MCER w poniedziałki 21 i 28 sierpnia oraz 4 i 11 września w godzinach 18.00-20.00. Zapraszamy serdecznie zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tai chi, jak i tych, którzy już praktykują. Wstęp wolny.

 • Gimnastyka słowiańska dla pań – zajęcia BEZPŁATNE

To zestaw ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet, przekazywany z pokolenia na pokolenie i wywodzący się ze słowińskiego kręgu kulturowego. Zajęcia gimnastyki słowiańskiej poprowadzi Katarzyna Olchowik, certyfikowana instruktorka Jogi Kundalini. Zapraszamy serdecznie do Sali sportów walki w MCER w każdą środę o godzinie 19.00 w terminach: 28 czerwca oraz 5, 12 i 19 lipca.

 • Joga Kundalini – zajęcia BEZPŁATNE

W sierpniu i wrześniu zapraszamy na bezpłatne poranne zajęcia Jogi Kundalini. Zajęcia poprowadzi instruktorka Katarzyna Olchowik w Sali fitness o godz. 7:00 w środę w terminach: 23 i 30 sierpnia oraz 6 i 13 września. Na zajęcia zabieramy ze sobą wygodny strój oraz matę. Wstęp wolny.

 • Boks – zajęcia BEZPŁATNE

W lipcowe poniedziałki w godz. 20:00-21:00 oraz środy w godz. 20:00-21:00 (3, 5, 10 i 12 lipca) serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi boksu. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Boks Marecki w Sali Sportów Walki w MCER. Wstęp wolny.

 • Piłka ręczna dziewcząt – treningi BEZPŁATNE

Od 10 lipca zapraszamy serdecznie na treningi piłki ręcznej wszystkie dziewczęta z roczników 2014-2011. Zajęcia prowadzone będą przez Koordynatora sekcji piłki ręcznej MKS Marcovia Marki – Michała Getkę w hali sportowej MCER w każdy poniedziałek i środę o godzinie 12:00 do 13:30Na sierpniowe zajęcia zapraszamy w dniach: 2, 16, 21, 23, 28 i 30 sierpnia. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z trenerem. W sprawie szczegółów uczestnictwa w zajęciach zapraszamy do kontaktu: tel. 509 975 195.

 • Otwarte treningi lekkoatletyczne – treningi bezpłatne

W poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10.00-12.00 na stadionie MCER będą odbywać się treningi lekkoatletyczne. Zapraszamy w terminach 3-20 lipca oraz 17-31 sierpnia do udziału! Wstęp wolny.

 • Zumba

Letnią edycję zumby na świeżym powietrzu poprowadzi instruktorka Monika Żółtowska. Zajęcia będą odbywać się na boisku wielofunkcyjnym we wtorki i czwartki 18:30-19:30 aż do końca lipca. Szczegóły uczestnictwa u organizatora. Zapraszamy!

 • Szermierka

Od 4 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na zajęcia z szermierki, prowadzone przez instruktora Marka Sodułę z Węgiersko-Polskiej Szkoły Szermierki Szablą w sali fitness SP2. W sprawie szczegółów zachęcamy do kontaktu z organizatorem. Zapraszamy!

 • Krav maga

W sali fitness w SP2 w każdy poniedziałek oraz czwartek lipca i sierpnia w godzinach 20.00-21.30 zapraszamy na treningi Krav Magi, realizowane przez instruktora Polskiej Grupy Krav Maga. 
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach prosimy o kontakt z organizatorem. Zapraszamy!


 • Nauka pływania

Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w wakacyjnych grupach nauki pływania na naszej pływalni, organizowanych przez Szkółkę Pływacką MCER . Zajęcia startują od 3 lipca i odbywać się będą w godzinach 15.00-21.00 do dnia 13 sierpnia. Więcej informacji TUTAJ.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów poprzez aplikację ActiveNow na naszej stronie: https://mcer.pl/grafik-plywalni/.

Do zobaczenia!


Ważna informacja! Od 14 sierpnia do około 15 września nastąpi coroczna przerwa technologiczna na naszej pływalni. W związku z powyższym pływalnia oraz Strefa SPA będą w tym czasie wyłączone z użytkowania.

O szczegółach będziemy informować Państwa w późniejszym terminie na naszej stronie oraz profilu Facebook.


 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Aktualności

0027

Mecz Polska-Austria w naszym obiektywie

Emocjonujące sportowe spotkanie reprezentacji Polski i Austrii w MCER za nami. A najciekawsze akcje i momenty tego wydarzenia możecie obejrzeć ...
mecz1

Mecz Polska-Austria – emocje sięgały zenitu

Nasze zawodniczki zapowiedziały, że zostawią serca na parkiecie. I tak było! Szczypiornistki aktywnie skupiały się na obronie i nie poddawały ...
trening2

Rozstrzygające spotkanie Polska-Austria w MCER

W piątek w pierwszym kwalifikacyjnym meczu mistrzostw świata w podwiedeńskim ośrodku Maria Enzersdorf Polska zremisowała z Austrią 29:29. Przed nami ...
Projekt bez nazwy

Pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton w Markach

Kochani! Już jutro (26 września) o godzinie 19:30 na nowoczesnej hali MCER rozpocznie się pierwszy mecz Lotto Ekstraliga Badminton. Drużyna WWL Badminton Marcovia Marki zmierzy się z drużyną AZS AGH
Summer Pool Party Engagement Posts

III edycja zajęć Aqua Senior – zapraszamy do zapisów

Drogie Seniorki i Seniorzy! Pływalnia MCER serdecznie zaprasza na zajęcia AQUA SENIOR, czyli zajęcia w wodzie pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. To zajęcia dla osób „w kwiecie wieku”, uwzględniające Wasze
MGA 6755

LOTTO Ekstraliga Badmintona startuje w Markach

Już za niespełna tydzień wystartuje nowy sezon LOTTO Ekstraligi Badmintona, w której zobaczymy dwa nowe zespoły. To WWL Badminton Marcovia Marki, który wraca po długiej przerwie do najwyższej klasy rozgrywkowej
Wielkanocne życzenia

‼️ Ważna informacja ‼️

 
Drodzy Klienci,
 
Na skutek sobotnio-niedzielnej przerwy w dostawie prądu, wynikającej z ogromnej awarii sieci w naszym rejonie, na pływalni MCER trwają działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody.
 
📢 Z tego względu – WYJĄTKOWO W DNIU JUTRZEJSZYM – serdecznie zapraszamy Państwa na naszą pływalnię OD GODZINY 16.00.
 
📢 Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne (nauka pływania) zostaną wznowione także od godziny 16.00.
 
Liczymy, że powyższa informacja spotka się z Państwa zrozumieniem.