Recepta na szczęście - spektakl - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Recepta na szczęście – spektakl

19 września @ 19:00 - 21:00

r1d67giq0g8fz8e1

„Recepta na Szczęście” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie artystycznym – z muzyką na żywo!

Spektakl komediowy i koncert w jednym! Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim: – Kasia – szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście, – Kleo – zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku, – Gina – seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją „Dziewczyną Roku”.

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia. Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków… Ten spektakl trzeba zobaczyć!

Obsada wymienna: Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis Kleo: Aleksandra Nieśpielak Gina: Dorota Gorjainow / Anna Korcz / Grażyna Zielińska Kasia: Emilia Szmolke Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman Muzycy (pianino, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski Muzyka: Aleksandra Nieśpielak Opracowanie muzyczne: Michał Borowski Scenografia: Agnieszka Marczewska Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak Produkcja: O! La! La! Teatr

Kup bilet: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/132698/Marki/Recepta+na+Szcz%C4%99%C5%9Bcie/

Szczegóły

Data:
19 września
Godzina:
19:00 - 21:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/132698/Marki/Recepta+na+Szcz%C4%99%C5%9Bcie/