O nas

Poznaj nas bliżej, jak wyglądamy i jaką mamy misję

Prawa autorskie: Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
Witaj, to właśnie my!

Ciekawostki:

  • MCER To nie tylko największy obiekt edukacyjno-rekreacyjny zarządzany przez naszą spółkę - Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o., ale i jedyny w Polsce ekologiczny i „zero-energetyczny” budynek użyteczności publicznej.
  • Koncepcję oraz projekt MCER przygotowała pracownia architektoniczna Punkt Zero, a jej wdrożenie do realizacji trwało blisko 6 lat.
  • 15 tys. m2 powierzchni inwestycji podzieliliśmy na 2 budynki – edukacyjny oraz sportowo – rekreacyjny. Część szkolną oddaliśmy do użytkowania dzieciom 2 września, a część sportowo-rekreacyjną wszystkim mieszkańcom Marek i okolic 30 listopada 2019 roku.
  • Budowa MCER rozpoczęła się w marcu 2018 roku. Po zaledwie roku i 7 miesiącach rozbrzmiał w szkole pierwszy dzwonek, a 3 miesiące później otworzyliśmy podwoje budynku rekreacyjnego. Takiemu tempu podołała firma Budimex.

I na deser… 

Gwarantujemy, że żaden budynek użyteczności publicznej – oprócz MCER – nie posiada zielonego dachu bagiennego!

Nasz zespół
Zdjecie-O-nas
Poznaj nasze cele i naszą misję

Tworzymy wyjątkowe miejsce dla społeczności lokalnej, w którym oferujemy najwyższej jakości edukację, rekreację, atrakcje kulturalne i sportowe.

Znamy potrzeby naszych mieszkańców i wiemy, jak ważnym miejscem stał się dla Nich nasz kompleks edukacyjno-rekreacyjny. Naszym celem nadrzędnym jest zapewnienie przestrzeni do tworzenia oraz wzmacniania więzi w społeczności lokalnej i zapewnienie wspólnych przeżyć między pokoleniami. Chcemy rozwijać Wasze pasje i zachęcić Was do rozmaitych aktywności ruchowych.

Współpracujemy z kreatywnymi twórcami i realizatorami oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej, tworząc lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi.

Jak o nas piszą i jak nas widzą.
Filmy