Zajęcia w wodzie - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content

Zajęcia w wodzie

Prawa autorskie: Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

Aqua Aerobic

Aqua aerobik to gimnastyka w wodzie, którą może uprawiać każdy niezależnie od wieku i kondycji
fizycznej. Nie wymaga on umiejętności pływania, ponieważ cały czas ćwiczy się w styczności z
podłożem. W wodzie ciało waży o wiele mniej, dlatego łatwiej niż na sali wykonuje się ćwiczenia.
Ćwicząc aqua aerobik szybko można pozbyć się zbędnych kilogramów i ujędrnić ciało oraz
zlikwidować bóle kręgosłupa i poprawić kondycję.

Szkółka pływacka MCER

W ramach nauki pływania oferujemy wyjątkowy kurs, którego celem jest oswojenie z wodą oraz nauka podstawowych technik pływackich. Pod opieką znakomicie przygotowanych instruktorów, dzieci i dorośli nie tylko uczą się świadomego i swobodnego poruszania w wodzie, lecz także zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa.

Aqua Senior

Aqua Senior to zajęcia przeznaczone są dla osób będących „w kwiecie wieku”, pragnących zadbać o swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. To gimnastyka w wodzie, która nie obciąża stawów i jest przyjazna dla kręgosłupa. Wykonując gimnastykę w wodzie niemal nie odczuwa się wysiłku, dlatego ta forma aktywności fizycznej jest doskonała dla wszystkich, bez względu na poziom sprawności fizycznej.

Projekt bez tytulu7 1
Projekt bez nazwy 1

Ratownictwo wodne

Zapraszamy do udziału w nowych zajęciach z Ratownictwa Wodnego, które będą odbywać się zarówno na basenie, jak i w specjalnie przygotowanej sali lekcyjnej. To doskonała okazja dla młodych osób, aby zdobyć umiejętności ratownicze i pierwszej pomocy oraz przygotować się do przyszłych kursów ratownika wodnego i kwalifikowanej pierwszej pomocy.