Seminarium bokserskie - Boks Bez Granic - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Seminarium bokserskie – Boks Bez Granic

14 września @ 14:30 - 18:00

Untitled image (2)

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe seminarium bokserskie, które odbędzie się już 14.09.2024 roku o godzenie 14:30.

Będzie to doskonała okazja do poznania nowych technik i podniesienia swoich umiejętności.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu będziecie mieli okazję uczyć się od trzech utalentowanych sportowców – Łukasza Kosiary, Michała Żeromińskiego i Tomka Wyszyńskiego. To nie tylko szansa na rozwinięcie umiejętności bokserskich, ale także na inspirującą naukę od prawdziwych mistrzów. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz. Koszt udziału wynosi jedynie 80 zł. Pamiętaj, zapisy trwają do 11.09.2024 roku pod adresem e-mail: boksmarecki@op.pl. Dołącz do naszego seminarium i pogłębiaj swoją pasję do boksu!

Łukasz Kosiara były żołnierz 6 Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa. Reprezentant polski na igrzyskach dedykowanych dla żołnierzy poszkodowanych i weteranów – Invictus Games. Dwukrotny Złoty Medalista i Dwukrotny Brązowy medalista Igrzysk Invictus Games Düsseldorf 2023, Brązowy medalista Mistrzostw Polski OzN w łucznictwie halowym w 2024, prezes Fundacji Wojownicy Plus oraz Dyrektor Międzynarodowej Rady Boksu Adaptacyjnego w Polsce, a także po kilkuletniej przerwie Reprezentant Polski w Paraboksie.

Po wypadku w 2017 roku, w wyniku złamania kręgosłupa, cierpi na porażenie czterokończynowe i nadmierną spastyczność mięśniową.

Łukasz jest wspaniałym motywatorem do działania, mimo swoich ograniczeń pokazuje innym, że sport może być bez żadnych barier i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Tomasz „Wyszyn” Wyszyński jest zawodnikiem Fundacji Wojownicy Plus, trenujący z pod okiem Michała Żeromińskiego w BKS Radomiak Radom. Pasjonat motoryzacji i sportów walki, były zawodnik MMA, BJJ i MUAY-THAI. Od 2015 roku, po tragicznym wypadku komunikacyjnym, porusza się na wózku, lecz jego determinacja i miłość do sportu sprawiają, że nie zna granic. Jego historia to poruszający przykład odwagi i niezłomności, inspirujący wszystkich, którzy go znają. Weteran emocjonujących walk na galach Biznes Boxing Polska, gdzie stawiał czoła takim przeciwnikom jak Mariusz Wach, Tomasz Sarara czy Sebastian „Fred” Idziak w formule boksu na siedząco, gdzie zawsze pokazywał, co to znaczy prawdziwa walka.

Na swoim koncie ma już 17 walk po wypadku, co w chwili obecnej czyni go najbardziej doświadczonym zawodnikiem wśród osób z niepełnosprawnościami.

Michał Żeromiński to pierwszy trener boksu adaptacyjnego w Fundacji Wojownicy Plus oraz w Polsce. Wraz z tatą prowadzi klub BKS Radomiak Radom. Jest bardzo szanowanym sędzia w federacji walk na gołe pięści „GROMDA”. Oprócz trenerskiej pasji jest aktywnym zawodnikiem wagi półśredniej i ma na koncie wiele walk zawodowych zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie bokserskiej. W swojej karierze zawodowej stoczył wiele walk z czołowymi zawodnikami, zdobywając cenne doświadczenie i uznanie w świecie boksu.

10 medali Mistrzostw Polski, Brązowy medalista Sport Acord Combat Games, uczestnik Amatorskich Mistrzostw Europy i Świata.

Bilans 22 walki zawodowe i 165 amatorskich.

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
14 września
Godzina:
14:30 - 18:00