Marki 02.12.2023 Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marki 02.12.2023 Strażak Sam na Żywo – Przygoda na Biwaku

2 grudnia, 2023 @ 10:00 - 11:00

Marki 02.12.2023 Strażak Sam na Żywo Przygoda na Biwaku

Sprzedaż biletów:
Eventim: https://tinyurl.com/4762zjwn
Ticketmaster: https://tinyurl.com/4m68retu
Kup Bilecik: https://goodwalk.kupbilecik.pl/

Więcej informacji na temat udział w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie na naszym www w zakładce FAQ, tu link http://strazaksamnazywo.pl/faq/
____________________________________________

Nowe muzyczne widowisko – Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody! Nie przegapcie Strażak Sam w Waszym mieście!
____________________________________________

Głosów bajkowym postaciom użyczają:
Strażak Sam – Tomasz Błasiak
Norman – Brygida Turowska
Penny – Milena Staszuk
Steele – Stefan Knothe
Elvis – Łukasz Talik
____________________________________________

#StrazakSamNaBiwaku
#StrazakSamNaZywo
#StrazakSamwTwoimMiescie
Przydatne linki:
www.strazaksamnazywo.pl
Facebook.com/strazaksamnazywo
Instagram.com/strazaksamnazywo
tiktok.com/@strazaksamnazywo
____________________________________________

1. Spektakl jest dla dedykowany dzieciom w wieku 1,5 do 7 lat. Dzieci które nie ukończyły 24 miesięcy życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać dokum3nt potwierdzający wiek dziecka (książeczkę zdrowia, dowód osobisty, paszport, akt urodzenia).

2. Wszystkie osoby, które w dniu spektaklu ukończyły 24 miesiące muszą posiadać swój bilet.

3. Dzieci poniżej 12 roku życia, nie mogą uczestniczyć samodzielnie. Muszą być pod opieka pełnoletniego opiekuna. Dzieci w wieku 12-18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie z pisemny oświadczeniem opiekuna.

4. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/

5. Mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.

6. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!

7. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. To może być nasz jedyny występ u Was.

8. Dokonując zakupu biletów online w Eventim i Ticketmaster, Kup bilecik pamiętajcie:
– Przy zakupie biletów online, macie możliwości ubezpieczyć bilety od nagłej choroby, kwarantanny lub wypadku losowego. W takim przypadku nasze bileterie gwarantują pełny zwrot wartości zakupionych biletów, więcej informacji tu:
https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/posts/662466345006305
– W usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty
____________________________________________

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie na naszym www w zakładce FAQ, tu link http://strazaksamnazywo.pl/faq

Na wszystkie pozostałe pytania z przyjemnością odpowiemy w wiadomości prywatnej

Kup bilet: http://www.eventim.pl/campaign/strazaksamnabiwaku

Szczegóły

Data:
2 grudnia, 2023
Godzina:
10:00 - 11:00
Witryna internetowa:
http://www.eventim.pl/campaign/strazaksamnabiwaku

Miejsce wydarzenia

MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
ul Wspólna 40-42
Marki, 05-270 PL
+ Google Map