RUBINOWE GODY - spektakl komediowy - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

RUBINOWE GODY – spektakl komediowy

5 kwietnia, 2025 @ 18:00 - 20:00

RG MARKI

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie: Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis Andrzej Beya-Zaborski/ Tadeusz Chudecki  Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora Produkcja: Kamila Kędziora – Agencja Kreatywna Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Kupbilecik.pl

Biletyna.pl 

eBilet.pl 

Kup bilet: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/129925/marki/rubinowe.gody/

Szczegóły

Data:
5 kwietnia, 2025
Godzina:
18:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/129925/marki/rubinowe.gody/