VOO VOO - PREMIERA - KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VOO VOO – PREMIERA – KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ

11 lutego @ 19:00 - 22:00

VOO VOO PREMIERA KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ

VOO VOO – PREMIERA – KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ
Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio. Podczas koncertu zespól zaprezentuje utwory z najnowszej płyty, a także te najbardziej znane i cenione przez fanów.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski: „Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel”

Kup bilet: https://biletyna.pl/event/view/id/326757?fbclid=IwAR0VBG5qAeYh4F_p9aEb_pNwhp9rOilh48t4IrarH_-IQByhgxd1U4w1W6c

Szczegóły

Data:
11 lutego
Godzina:
19:00 - 22:00
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/event/view/id/326757?fbclid=IwAR0VBG5qAeYh4F_p9aEb_pNwhp9rOilh48t4IrarH_-IQByhgxd1U4w1W6c

Miejsce wydarzenia

MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
ul Wspólna 40-42
Marki, 05-270 PL
+ Google Map