Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - spektakl komediowy / MARKI 28.04.2024 - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał – spektakl komediowy / MARKI 28.04.2024

28 kwietnia @ 17:00 - 19:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał spektakl komediowy / MARKI 28.04.2024

Kultowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie!

⏰ 28 Kwietnia 2024 r., godz. 17:00
🔹 MARKI – MCER Mareckie Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne, ul. Wspólna 40-42

🛒 Bilety:
Kasa MCER tel. 22/100 23 41

oraz on-line na:
🔸 kupbilecik.pl
🔸 biletyna.pl
🔸 ebilet.pl

☎ Zamówienia / rezerwacje
tel. 531-531-001
bilety@agencjamuza.pl

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium…i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium…i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.
Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

W spektaklu online występują:
Pamela: Elżbieta Jodłowska
Malina: Ewa Cichocka
Zosia: Elżbieta Okupska
Angela: Małgorzata Gadecka

Kup bilet: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100735/Marki/Klimakterium+2/

Szczegóły

Data:
28 kwietnia
Godzina:
17:00 - 19:30
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100735/Marki/Klimakterium+2/

Miejsce wydarzenia

MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
ul Wspólna 40-42
Marki, 05-270 PL
+ Google Map