Seminarium Samoobrony - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skip to content
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Seminarium Samoobrony

27 kwietnia @ 13:30

Seminarium Samoobrony

Mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na nasze nadchodzące seminarium samoobrony! Niezależnie od wieku, płci czy doświadczenia, to wydarzenie jest dla każdego, kto chce nauczyć się podstawowych technik samoobrony i zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa.
Podczas seminarium otrzymacie praktyczne wskazówki dotyczące unikania potencjalnie niebezpiecznych sytuacji oraz skutecznych sposobów obrony. Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Was przez różne techniki, które można stosować w codziennym życiu, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i ochronę.
Nie ważne, czy jesteście początkującymi czy zaawansowanymi, czy macie jakiekolwiek doświadczenie w samoobronie czy nie – wszyscy są mile widziani! To wydarzenie ma na celu stworzenie przyjaznej i otwartej atmosfery, w której każdy może się nauczyć nowych umiejętności.
Data: 27.04.2024
Godzina: 13.30-19:30
Miejsce: Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
05-270 Marki ul.wspólna 40
Nie przegapcie tej niezwykłej okazji!
Koszt udziału to tylko 80 zł, a dla wszystkich Pań przygotowaliśmy specjalną promocję – wejście już za 50 zł! Dodatkowo niezależnie od tego czy wybierzesz jeden Panel czy skorzystasz z wszystkich cena pozostaje bez zmian.
Zapiszcie się już teraz, wysyłając zgłoszenie na adres boksmarecki@op.pl. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania, śmiało się skontaktuj!
Zapewniamy, że będzie to inspirujące i pouczające doświadczenie, które pomoże Wam poczuć się pewniej i bezpieczniej w swoim otoczeniu. Dołączcie do nas na seminarium samoobrony!

Kup bilet: https://www.facebook.com/events/272565042574253

Details

Date:
27 kwietnia
Time:
13:30
Website:
https://www.facebook.com/events/272565042574253

Venue

MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
ul Wspólna 40-42
Marki, 05-270 PL
+ Google Map